Зволожувачі повітря Zenet

Виводити:
Показані: товарів
(Zenet) Арт: F1954

1 357 грн

Є в наявності

Зволожувачі повітря 

Зволожувачі повітря призначені для роботи в закритих приміщеннях та використовуються для забезпечення потрібного рівня вологості в них. Сучасні зволожувачі практично безшумні, легко встановлюються та невибагливі в обслуговуванні. Великою перевагою є можливість їх використання у кондиціонованих приміщеннях.
 

Зволожувачі повітря поділяються на класичні (продукують холодну пару), парові (виробляють гарячу пару) та ультразвукові зволожувачі-очисники (виконують миття повітря). Всі вони сприяють захисту та запобіганню простудним захворюванням, забезпечують сприятливий мікроклімат у будинку, кабінеті або офісі, сприяють підвищенню працездатності.
 

Принцип роботи зволожувача повітря полягає у виконанні природного випаровування води. Працюють вони дуже тихо і використовують досить мало електричної енергії. Оснащуються зволожувачі спеціальними пристроями, які дозволяють контролювати вологість у приміщенні. Рекомендується використовувати тільки дистильовану воду. Швидкість зволоження безпосередньо залежить від потужності зволожувача.

 

  • Очищувачі повітря
  • Бактерицидні опромінювачі
  • Кліматичні установки
  • Зволожувачі повітря
  • Обігрівачі


 

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя