Стійка лапароскопічна

Виводити:
Показані: товарів
(Заповіт меблі) Арт: F0459

9 775 грн

Є в наявності

Стійка лапароскопічна ціна

Лапароскопічні стійки використовуються для компактного та ергономічного розміщення на них необхідного медичного обладнання. Вони дозволяють одночасно розміщувати на них велику кількість важливих пристосувань, різноманітних медикаментів, які використовуються для лікування пацієнта та інших не менш важливих аксесуарів.

Найчастіше стійки забарвлюються в білий колір. Таке рішення робить їх придатними для використання у приміщеннях з будь-яким інтер'єром.

Виготовляють стійки із високоміцного металевого профілю, завдяки чому вони здатні служити багато років без втрати своїх властивостей.

Конструкція стійки складається з певної кількості полиць та компактного штатива. Також їх конструкція може включати коліщатка, які дозволяють робити транспортування легко і швидко.

Всі елементи, що входять до складу стійки, виконані таким чином, щоб виключити будь-який ризик травм у процесі її експлуатації. Хоча вони і повинні вміщувати в собі велику кількість різних предметів, проте зовні виглядають досить компактно і легко вміщуються у невеликих кімнатах.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя