ТОВАРИ РОЗДІЛУ

Протипролежневі системи 

Протипролежневі системи включають спеціальні матраци і подушки, які, завдяки своїй комірковій системі, запобігають появі у стаціонарного хворого з обмеженою можливістю пересування поява пролежнів. Ці системи працюють за принципом зміни тиску у певних осередках. Крім цього, функціональні можливості протипролежневих матраців або подушок можуть включати і твір масажу для хворого.

Також ці системи можуть мати функцію статичного тиску, яка застосовується в тих випадках, якщо пацієнт не переносить зміни тиску та ефекту масажу. Про готовність матраца до використання інформує функція достатнього тиску. Якщо система розгерметизується, система також про це повідомить.

 Виготовляються протипролежневі системи з нетоксичних, неалергенних матеріалів (полівінілхлорид), що відрізняються підвищеною міцністю. Вони мають камерну структуру, комірки якої накачуються у шаховому порядку. У такому порядку через певний час автоматично змінюється тиск у них. Конструкція матраца має пори для вентиляції та просушування шкіри пацієнта. Система може працювати безперервно і розрахована на максимальну масу пацієнта до 120 кг.

Схожі запити:

© 2023 Formed. Здорове життя