Операційні мікроскопи

Виводити:
Показані: товарів
(БІОМЕД) Арт: F1727

ціну уточнюйте

Очікується

(БІОМЕД) Арт: F1726

ціну уточнюйте

Під замовлення

(БІОМЕД) Арт: F1729

ціну уточнюйте

Під замовлення

(БІОМЕД) Арт: F1728

633 450 грн

Немає в наявності

Операційні мікроскопи
 

Мікроскопи операційні — це апарати, які справили справжню революцію, як у наукових, так і в технічних галузях.

Мікроскопи операційні сьогодні — це своєрідний гарант чудової якості проведення будь-яких, навіть найскладніших мікрооперацій. Оптика, встановлена ​​в системі даного пристрою, дає можливість хірургу бачити чітку картинку в необхідному для втручання розмірі.

Сучасні мікроскопи операційні універсальні, вони значно полегшують роботу хірурга, збільшуючи ефективність оперативного втручання.
 

Операційні мікроскопи, які сьогодні використовуються в хірургії, – це оптика найвищої якості, що забезпечує відмінний огляд поля діяльності хірурга під час проведення будь-якого роду хірургічного втручання.
 

У більшості випадків оснащується таке обладнання тепловими фільтрами та іншими додатковими пристроями, які дозволяють проводити навіть фото- та відеозйомку проведення операції. Операційні збільшувальні прилади також мають відмінну різкість зображення, розширене поле зору, можливість ступінчастого або плавного збільшення, а також багато інших можливостей.
 

У нашому медичному інтернет магазині представлено високоякісне обладнання для хірургії за найвигіднішими цінами в Україні: операційні офтальмологічні мікроскопи, операційні ЛОР мікроскопи, операційні мікроскопи Біомед інше.
 

Мікроскопи операційні використовується сьогодні в багатьох галузях медицини. Це і кардіохірургія, і отоларингологія, і онкологія, і офтальмологія, і трансплантологія, тут ніяк не можна обійтися без повноцінного та якісного збільшення галузі діяльності хірурга.
Наявність додаткових пристроїв надає цьому обладнанню великі можливості, роблячи його зручним і максимально функціональним у всіх відношеннях.

 

  • Дозатори автоматизовані шприцеві
  • Коагулятори моно та біполярні ЕХВЧ
  • Операційні мікроскопи
  • Світильники хірургічні
  • Відсмоктувачі хірургічні
  • Плазмаферез, гемосорбція

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя