Інверсійний стіл

Виводити:
Показані: товарів
Товару поки що немає

Інверсійний стіл

 

Інверсійний стіл – це один із незамінних та ексклюзивних тренажерів, який може використовуватися в домашніх умовах, не займаючи багато місця і при цьому – досить простий у користуванні. Найчастіше жителі мегаполісів сьогодні не мають вільного часу на розмірені прогулянки, пробіжки, помірну повсякденну активність м'язів або серйозні заняття спортом.

У таких ситуаціях прийде на допомогу інверсійний стіл, який є стійким пристосуванням для зворотного вису у вигляді вертикально підвішеної лави з кріпленнями для ніг. Людина під час вправ перекидається назад, повисаючи вниз головою. Завдяки таким вправам інверсійний стіл допомагає м'язам досить швидко прийти до норми.

Моделі, що пропонуються нашим інтернет магазином, легко регулюються, є можливість індивідуального підбору кута положення вису та нахилу, за рахунок чого знімаються спазми та затискачі м'язів, розтягується хребет, розслабити м'язи, зняти напругу та стрес. Це важливо як для людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, так і для професійних спортсменів. До того ж, заняття на інверсійному столі покращують поставу та сприяють збільшенню зростання людини на кілька сантиметрів.
 

Схожі запити:

© 2023 Formed. Здорове життя