Електросамокат: переваги користування

Електросамокати міцно увійшли в наше життя. Вже ніхто не здивується в Україні, побачивши на самокаті дорослу людину, адже електросамокат зручний, простий у використанні і не вимагає будь-якої фізичної підготовки. До того ж, кожен з нас шукає альтернативні варіанти економії пального та як найзручніше та швидше дістатися на роботу.

Проте, ми все ще стикаємося з проблемою вибору електросамокату. Що є головним при виборі такого транспорту, які плюси його використання в умовах війни в Україні.

Переваги електросамокатів

Плюси  володіння е-самокатом численні і стосуються переважної більшості людей, особливо мешканців міст. Деякі з них ми перерахуємо, проте це в жодному разі не повний їх перелік.

Електросамокати: ідеальне вкладення

Звісно, ви витратитесь, купивши електросамокат. Але після ніяких витрат на поїздку практично не буде. Вартість електроенергії для зарядки електричного самоката низька. А, враховуючи нестачу пального, це ідеально! 

Електросамокати: доступна ціна

Це найдешевший вид транспорту, на якому можна їздити, не докладаючи зусиль. Вартість більшості самокатів розрахована на середнього споживача, вони доступні за ціною і мають чудові характеристиками. Самокати значно дешевші машин і мотоциклів. 

Електросамокати – це весело

Не виключено, що це основна причина того, чому е-самокати отримали таке широке поширення і використання. Адже на них дуже весело їздити! Коли легко їдеш вулицями міста, є певне відчуття потоку, присутності в моменті. Звісно, це краще, ніж дрімати в метро або автобусі. Не дивно, що люди їх люблять.

На електросамокатах легко їздити

Електросамокат може здатися трохи складним для того, хто ніколи раніше на ньому не їздив. Якщо ви вирішили спробувати, то будете здивовані, наскільки легко і швидко навчитеся керувати ним. Немає нічого простішого. 

Електросамокати не втомлюють райдера

На відміну від інших видів транспорту, таких як велосипеди, скейтборди чи традиційні самокати, електричні самокати характеризуються тим, що для їх пересування не потрібно ніяких фізичних зусиль з боку райдера. Ось чому багато людей обирають їх для поїздок в офіс, вони просто приходять на роботу чистими і готовими, а не брудними і втомленими. 

Електросамокати безпечні 

При обережній та відповідальній їзді ви можете роками їздити на самокаті без пригод. В більшості випадків ви не будете їздити на швидкостях, які можуть заподіяти вам або кому-небудь серйозні травми. Якщо аварії все ж трапляються, вони зазвичай пов’язані з дуже неуважним райдером, необережним пішоходом або рухом на небезпечній швидкості. Однак навіть у разі аварії травми, як правило, не важкі, а матеріальні збитки невеликі.

Більшість електросамокатів мають великий запас ходу

Навіть середній е-самокат може проїхати близько 30 км без підзарядки. Цього більш ніж достатньо для потреб більшості людей. Звичайно, є електросамокати з божевільною дальністю ходу, деякі з них можуть проїхати більше 100 км без підзарядки, а є такі, що й 150 км! Логічно, що такі моделі будуть дорожчими. 

Електросамокати добре справляються з багатьма нерівностями на дорозі

Виробники рекомендують їздити на самокатах рівною гладкою поверхнею, бажано по асфальту чи тротуару. Однак в більшості міст ситуація з дорогами не ідеальна, вас можуть зустріти ями, нерівності та інші перешкоди. Але сучасні е-самокати непогано з цим справляються. Це особливо актуально для електротранспорту більш високого класу, самокатів з пневматичними шинами або самокатів з підвіскою. 

Надійні електросамокати

Електросамокати пройшли довгий шлях з початку 2000-х років, коли вони були іграшками для хіпстерів. Зараз вони здійснили “революцію” – у великих містах через їх використання значно знизилося забруднення навколишнього середовища і зменшилася кількість заторів на дорогах.

Сьогодні е-самокати – визнаний вид транспорту в усьому світі, це стало можливим завдяки підвищенню загальної надійності і довговічності електросамокатів. Велика частина популярних самокатів прослужить довгі роки без дефектів і швидко доставить своїх власників до місця призначення. Самокати стають все більш перевіреними в бойових умовах.

Просте технічне обслуговування

Електросамокати – не надто складні машини. В порівнянні з автомобілем чи будь-яким іншим видом транспорту, що працює на паливі, вони набагато простіші. Вони навіть простіші ніж більшість електричних велосипедів.

Найважливіша частина обслуговування електросамоката – стежити за тим, щоб акумулятор не розряджався. Це одна з найпростіших речей, які ви можете зробити, щоб продовжити термін служби батареї вашого самоката і підтримувати максимальну дальність дії.

Електросамокати ідеальні для уникнення заторів

Самокати мають дивовижну перевагу – вони є моторизованими транспортними засобами, але при цьому вони досить малі і маневрені, щоб проїхати через будь-який простір. Вони не такі швидкі, як автомобіль, але набагато мобільніші за пішохода. Затори ніяк не впливають на електросамокат.

Електросамокати легко транспортувати

Популярні моделі рідко важать більше 20 кг, а в більшості випадків – близько 15 кг, завдяки чому е-самокат чудово переноситься на короткі відстані. До того ж, у складеному вигляді самокати легко поміщуються: від вашого будинку і офісу до ліфта або багажника вашого автомобіля.

Електросамокат Ninebot by Segway Air T15E

Електросамокати не шкодять навколишньому середовищу

На відміну від автомобілів, що живляться паливом, електросамокати не забруднюють навколишнє середовище. Кожен е-самокат, який виїжджає на вулиці замість автомобіля, робить місто чистішим. Електросамокати - найбільш поширений екологічно чистий вид транспорту.

Чи варто купувати електросамокат?

Електросамокати пропонують дивовижну свободу в наш час. Якщо ви плануєте купити самокат, запевняємо: ви будете задоволені своїм рішенням.

Купити електросамокат

 

Новини

08.08.22

Медичне обладнання для реабілітації

Медичне обладнання для реабілітації

Медична служба і українська армія сьогодні переходять на натівські стандарти, що значно спрощує роботу військових медиків. Що для цього потрібно? Якісне реабілітаційне обладнання. І у нас воно є. Читати далі

22.06.22

Товари для дому, які зроблять ваше житло безпечним та здоровим

Товари для дому, які зроблять ваше житло безпечним та здоровим

Представляємо кілька сучасних товарів для дому, з якими вам буде затишно та комфортно Читати далі

24.05.22

Електросамокат: переваги користування

Електросамокат: переваги користування

Ніхто не дивується в Україні, побачивши на самокаті дорослого, адже електросамокат зручний, простий у використанні і не вимагає будь-якої фізичної підготовки. У нас є зручна модель, яка підійде саме вам! Читати далі

© 2022 Formed. Здорове життя