Дитячі інвалідні коляски

Виводити:
Показані: товарів

Дитячий інвалідний візок для реабілітації

Дитячі інвалідні візки для дітей з ДЦП є незамінним механізмом для дітей, які не можуть самостійно пересуватися. Завдяки багатьом функціям та особливостям конструкції, дитячий візок дозволяє не тільки пересуватися, але жити більш повноцінним життям. Сучасні коляски відрізняються не тільки дизайном, а й різноманітністю пристосувань та технічних характеристик.

Випускаються коляски механічні та з електроприводом. Перші наводяться за допомогою м'язової сили рук. Вони доступні за ціною та невибагливі в використання; мають багато модифікацій та моделей, наприклад коляски, призначені для будинку та вулиці, коляски, що мають важільний привід, високу спинку або додаткові санітарні пристрої. Також розробляють спеціальні коляски для дітей з ДЦП, спортивні інвалідні коляски та ін.
 

Всі коляски, як правило, відрізняються типом коліс, підлокітників, підніжок, вагою та габаритами тощо. Вони легко складаються, мають швидкознімні задні колеса, завдяки чому легко переносяться або транспортуються в будь-якому автотранспорті. Дитячі електроколяски надають руху акумуляторні батареї, які на одній зарядці можуть забезпечити подолання відстані від 10 до 100 км зі швидкістю до 10-15 км/год. Управляються такі коляски джойстиком, розташованим на підлокітнику з правого або лівого боку.

Дитячий інвалідний візок  може бути спортивним, для дітей з ДЦП, важільним або електроприводним, з високою спинкою, з додатковими пристроями тощо.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя