Дарсонвалізація та ультратональна терапія

Виводити:
Показані: товарів

Дарсонвалізація та ультратональна терапія
 

У нашому інтернет магазині у вас є можливість придбати високоякісне обладнання, яке використовується для лікування та профілактики судинних, респіраторних, дерматологічних та інших захворювань, а саме: стаціонарний або портативний апарат для проведення місцевої дарсонвалізації «Корона».
 

За допомогою апарату для дарсонвалізації значно збільшується ефективність впливу на організм людини дії лікувальних мазей і кремів. Саме тому так часто сьогодні використовується дане обладнання в nbsp; косметичній та спортивній медицині, для домашньої фізіотерапії, у практиці, як сімейних лікарів, так і в лікувально-профілактичних закладах.
 

Дарсоналізацією, або ультратональна терапія, – це застосування імпульсного розряду з лікувальною метою, або високочастотного різко загасаючого змінного струму високої напруги (до 20кВ) і малої сили (0,015-0,02 мА).
 

В основі цієї дії рефлекторні явища. Ці струми при місцевій дії на слизову або шкіру людини викликають деяке відчуття печіння або поколювання, рефлекторно впливаючи при цьому на весь організм і викликаючи відповідні реакції внутрішніх систем та органів. Місцева дарсонвалізація знижує чутливість нервових закінчень, вона також надає яскраво виражену протисвербіжну болезаспокійливу дію.
 

Обладнання, запропоноване нашою компанією, має всі необхідні сертифікати та відповідає вимогам, які затверджені Міністерством Охорони Здоров'я.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя