Балони кисневі

Виводити:
Показані: товарів

 Балони кисневі
 

В наш час кисень широко застосовується з лікувальною метою і для профілактик різних захворювань. Оксигенотерапія є звичайною процедурою, яка проводиться у будь-якій медичній установі. Однак проведення цих процедур вимагає постійної наявності під рукою кисневих концентраторів або кисневих балонів. Перший варіант – дорожчий, другий – економічніший.

Для використання в домашніх умовах, а також у каретах швидкої допомоги, цілком достатньо буде балона на 2 літри. Балони такої ємності знаходяться у пластикових футлярах, що зручно для їхнього транспортування. Виготовляються такі кисневі балони з високоякісної сталі, проте стоять вони не дорого. Також виробляють балони на 4 та 10 літрів. Всі вони обладнані зволожувачами та витратомірами, які дозволяють стежити за витратою кисню. Великі балони (на 10 літр) оснащуються візками для зручності їх транспортування в потрібне місце.

Кисневі балони є необхідним атрибутом будь-якого медичного закладу, у якому виробляють оксигенотерапію. Сьогодні кисень широко застосовується для поліпшення здоров'я хворих у період їх реабілітації, особливо в тих випадках, якщо пацієнт не може самостійно повноцінно дихати або страждає на кисневе голодування.

Застосування кисневих процедур є актуальним у профілактичних цілях, особливо популярною формою його вживання є вживання кисневих коктейлів та пінок. Вони популярні не лише серед молоді, а й серед зрілих людей, оскільки дозволяють зміцнити здоров'я, прискорити післяопераційну реабілітацію, покращити сон та самопочуття людини.

 

 

Схожі запити:

© 2023 Formed. Здорове життя